10.00 - 20.00 - 7 днів на тиждень    

Офіційний салон шоу-рум і інтернет-магазин Teka в Україні

Серія безшумних витяжок Silence+ Air Performance: тиша, якої ви прагнули

Кожна господиня налаштовується на приготування страви по-своєму. Хтось вмикає улюблену музику, цікаве відео або фільм. Інші потребують цілковитої тиші, щоб можна було почути, як дзвонить у двері хтось з рідних, як до тебе телефонують або звертаються. Раніше ви були позбавлені можливості повністю сконцентруватися на слідуванні рецепту, бо надто гучно працювала витяжка.

Вам же знайомо це: коли не чутно власних думок через роботу витяжного пристрою? Є можливість більше ніколи не стикатися з цією проблемою, бо існує серія безшумних витяжок Silence+ Air Performance від Fabiano Steel.

Особливості виробів з тихими моторами

Конструкції Silence+ об’єднано інтегрованими в них вентиляційними агрегатами, що їх було спеціально розроблено та виконано в Німеччині. Саме завдяки їм висока ефективність поєднується із мінімальним рівнем акустичного тиску. Тож не дивно, що багато хто мріє купити безшумну витяжку Silence+ Air Performance.

Вироби доповнено кнопками, які дозволяють коригувати роботу освітлювального приладу та мотора. Пульт дистанційного керування допоможе оптимізувати користування. Також безшумні витяжки Silence+ Air Performance мають таймер автоматичного вимикання та індикатор забруднення фільтрів.

Вас приємно вразить сенсор диму Air Analyzer з дев’ятьма ступенями чутливості — унікальна розробка виробника. Він аналізує та запам’ятовує склад повітря у приміщенні. Якщо він змінюється, безшумні витяжки Silence+ Air Performance автоматично вимикаються.

В автономному режимі, виходячи з того, наскільки забрудненим є повітря, пристрій сам обере швидкість оптимального всмоктування повітря. Проте подвійним натисканням кнопки «AUTO» ви зможете встановити бажаний ступінь.

Серія безшумних витяжок Silence+ Air Performance з німецькою вентиляційною системою може мати різний дизайн:

  • Linea — T-подібний дизайн у стилі хай-тек з сенсорним перемикачем. Матеріал — сталь, що не іржавіє, у поєднанні з чорним склом.
  • Adria — нахильний дизайн у мінімалістичному виконанні на сенсорному управлінні.
  • Rustico — декоративне оздоблення дерев’яним багетом та можливістю розпису. Колір слонової кістки та округла форма створять у вашій оселі атмосферу затишної сільської хати.

Серія безшумних витяжок Silence+ Air Performance дозволяє поціновувачам кулінарних експериментів нарешті зрозуміти, що таке справжня тиша під час приготування їжі. Оберіть виріб, який більше пасує простору вашої кухні — і зможете насолоджуватися прослуховуванням аудіо або бесідами, поки створюєте гастровитвір.

Переваги, за які треба придбати витяжку Silence+ Air Performance

Обираєте перший вентиляційний механізм на кухню чи хочете змінити старий та гучний на більш сучасний? У будь-якому випадку купити безшумну витяжку Silence+ Air Performance — слушне рішення, бо вона має багато переваг:

  • Унікальний тандем безшумної роботи та високої продуктивності — 1210 м3 на годину.
  • Зручне використання з можливістю ручного та дистанційного керування.
  • Оптимальні параметри, завдяки яким під дією вентиляційного агрегату опиняється уся плита.
  • 2 режими на вибір: відведення повітря та рециркуляції. Перший повністю прибирає забруднене повітря та запахи за межі приміщення — коли витяжку під’єднано до вентиляційної шахти. Другий передбачає не інтегрування витяжки до вентиляції, а використання вмонтованих у корпус вугільних фільтрів. Коли працюють такі безшумні витяжки Silence+ Air Performance, брудне повітря при рециркуляції перероблюється на чисте та повертається до приміщення.
  • Захисний механізм. Витяжки з електромоторним керуванням мають термозахисне реле, що контролює температуру мотора. Варто купити безшумну витяжку Silence+ Air Performance, бо якщо її мотор перегріється (понад 130 °С), подання току до мотора буде припинено, поки той не охолоне до 50 °С.

Якщо зручність та спокій для вас у пріоритеті, використовуйте інновації. Це користь для вас та вашого житла.