10.00 - 20.00 - 7 днів на тиждень    

Офіційний салон шоу-рум і інтернет-магазин Teka в Україні

Що всередині кухонного змішувача Fabiano?

Якість будь-якого змішувача визначається не тільки матеріалом та технологією виробництва корпусу, але й комплектуючими змішувачами. Змішувачі ТМ Fabiano широко відомі тим, що всередині них знаходяться картриджі та аератори від найкращих світових виробників у цій галузі. Завдяки цьому змішувачі працюють бездоганно та економно навіть за умов вкрай неякісної водопровідної води в Україні.

Давайте розглянемо більш детально переваги картриджів та аераторів встановлених у змішувачах Fabiano.

Керамічні картриджі SEDAL

Іспанські картриджі SEDAL виготовляються з кераміки SedalOX®, яка армується ексклюзивною технологією Nano Shelter Technology. Вона створює наліт нанометричного розміру, що змащує поверхню керамічних дисків, що перешкоджає їх руйнуванню. Тому ці картриджі мають подвійний стандартний життєвий цикл. Крім цього в картриджах реалізовані: шумоподавляюча технологія та технологія AccuDue, що забезпечує високу точність при економії води.

Ще однією незаперечною перевагою картриджів SEDAL є їхня вдосконалена конструкція, яка дозволяє мінімізувати температурні перепади пов'язані зі зміною тиску в лініях гарячої та холодної води за низької витрати.

Таким чином змішувач Fabiano з керамічним картриджем SEDAL працюватиме:

  • удвічі довше порівняно із звичайними картриджами;
  • із максимальною ефективністю;
  • з економним споживанням води.

Аеротори NEOPERL

Швейцарські аератори NEOPERL – це другий компонент змішувача Fabiano, який створює умови для економної витрати води. Інноваційна конструкція аератора NEOPERL забезпечує:

  1. до 60% економії води проти звичайними аераторами;
  2. постійний рівний потік.

Особливість даних аераторів - це постійний стабільний потік незалежно від перепадів тиску. Така стабільність потоку досягається за рахунок кільця ущільнювача всередині аератора, яке розширюється при зростанні тиску і повертається у вихідне положення при його зниженні. Тобто витрата води повністю контролюватиметься лише Вами!

Тому купуючи змішувач Fabiano Ви можете бути абсолютно впевнені у його чудовій якості та довгій, бездоганній роботі.